Přihlášení

O mně

MZDOVÝ ÚČETNÍ - JAN SVATOŇ

Zdravím vás!

Jmenuji se Jan Svatoň a účetnictví se věnuji od roku 1993. V posledních 15-ti letech se specializuji především na mzdové účetnictví. Provázanost mzdové problematiky s personalistikou, se zákoníkem práce, pracovně právními předpisy a dalšími zákony, je pro mě inspirativní, a motivuje mě to objevovat stále něco nového.

Sledováním změn v legislativě a prezentací těchto změn jsem se vypracoval až k lektorské činnosti, od roku 2012 školím na rekvalifikačních kurzech mzdového účetnictví a odborných seminářích.

Začal jsem jako OSVČ zpracovávat jednoduché, podvojné a mzdové účetnictví jako externí účetní pro obchodních společnosti a restaurace. Dále jsem sbíral zkušenosti v soukromé firmě se 100% vlastníkem v USA, kde jsem byl zaměstnán jako finanční a mzdový účetní, naučil jsem se pracovat v SAPu podle amerických účetních standardů, zpracovávat mzdy i podle Slovenské legislativy. Další zkušenosti jsem získal v kanceláři daňové poradkyně, již jako mzdový specialista pro všechny klienty. 

Před pár lety jsem, dá se říci, začal úplně od začátku. Odstěhoval jsem se z Prahy do Libereckého kraje, našel si novou přítelkyni, dnes již manželku. Jsem tedy podruhé ženatý, mám dvě dospělé dcery a čtyřletého syna. Změnil jsem práci, pracuji od roku 2015 jako mzdový účetní kousek od Turnova v automobilovém průmyslu cca pro 400 zaměstnanců.

Co říkají klienti?

Vyzkoušejte školení 100% zdarma!

E-Mail*

Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podímnkami a berete na vědomí zpracování osobních údajů.